VZKAZY
  • 29.12 Petr
  • 28.10 Petr
  • 26.03 Petr

Takže asi něco úvodem ...

SAKRA! Původní plán vykašlat se na úvod úplně nevyšel… A tak s ohledem na to, že se určitě najdou i tací, kteří naše stránky otevřou omylem, musíme úvést něco jako varování (ACHTUNG, ATTENTION, WARNING) dřív, než dojde k neštěstí (pro neznalce jazyků či jazykoneznalce: POZOR - německy, POZOR - francouzsky, POZOR - anglicky).
Následující stránky obsahují nebezpečné materiály různorodého charakteru, jež by mohly v budoucnu těžce ovlivnit psychický vývoj dospívajících jedinců transformující se v konečném důsledku v alkoholismus (fuj fuj fuj) či jejich rodičů, což by zase pro změnu mohlo vyústit v lehčí závislosti na antidepresivech (rodiče nebojte se, není každej jako my).
Pokud jste i nadále přesvědčeni, že chcete pokračovat, prosím jen dál:

Nacházíte se na stránkách "fotbalového" týmu WYDLE, sestavy blbečků sic mdlého rozumu, ale dobrého srdce. Pod záštitou fotbalu se zde sdružuje partička bláznů různého původu, barvy pleti i náboženského vyznání, sexuální orientace či dezorientace.
Kladete si otázku, co nás vlastně sdružuje? Věřte nevěřte, důvody jsou hned dva: Láska k fotbalu (P: Láďo, co to vlastně je ten fotbal? - L: Nevím vole, snad nějaká hra nebo co… - P: Radši toho necháme.) a k pivu. Vlastně k PIVU. Jo, pivo, taková blbost, a jakou jednotu to nestvoří.
Nevěřte tomu. Ať nás každý zná jak chce, stejně asi dobře neporozumí důvodu, proč jsme vlastně všichni spolu. Máme se rádi. Ne tak, že nás po tom svrběj zadky, prostě jen tak. Jestli někdo potřebuje pomoct s vyložením významu slova kamarádi, rád mu pomohu. Jsme to my, Wydle. Každej trošku jinej, a přece všichni stejní. Vždycky je fajn těšit se na lidi, kteří Vás nezklamou, podrží a pobaví. A jak říká jeden z nás, sranda musí bejt, i kdyby na chleba nebylo.
K tomu mě napadá ještě další bezva pořekadlo, a to, že v jednotě je síla. Možná to je důvod naší spoluexistence, možná taky ne. Každopádně je prima, když člověk není sám.
Nevidím přes slzičky, tak radši začnu z jinýho soudku. Proč vlastně Wydle? Název je tak trošku přejatej (hodí se i slova jako ukradenej, zcizenej, šlohnutej, …) jednomu našemu o kousek staršímu kamarádovi.
Není to jedinej důvod toho jménečka, prostě my jsme Wydláci, a kdyby někdo náhodou nevěděl proč, přijďte na zápas. Myslím, že bude jasno.
Fotbal máme taky rádi, i když to už možná není tak ušlechtilá hra, jakou ji staří Angličané kdysi vytvořili. Důležité je, aspoň myslím, že nás baví. Ať vyhráváme nebo ne (my vlastně nevyhráváme), stejně si hru užijem. Konečně v dobrý náladě nás stejně nikdo neporazí.
Vlastně, když tak o tom přemýšlím, nemusíte přece vědět všechno předem. Přijďte se podívat na zápas. Na náš zápas.

Takže to jsme my, Wydle. S pozdravem pro všechny, kdo nás mají rádi:-).

P.S.: Myslím, že nejen hráči si zaslouží být v každým okamžiku v každý domácnosti v republice prostřednictvím internetu, dík by měl být směřován i našemu tvůrci těchto stránek, šéfovi nekonečných davů fanoušků i fanynek, duši celého projektu - Martinovi. Puso, moc ti děkujem, na všech čistě maskulinních akcích budeš mít od teď vždycky narozeniny:-)

P.P.S. Abych nezapomněl, tento úvod přece taky potřebuje závěr. Takže, pokud jste běloši, černoši, žluťoši nebo cigoši, homouši, heterouši, bisexouši nebo zvířátkouši, sporťáci, šprťáci, alkáči nebo smažáci, račte vstoupit. (A pokud náhodou nespadáte do žádných z předchozích skupin, tak jste UFON a klidně vstupte taky.)

Peta